Přebor oddílu 2013 - skupina o 1-4. místo | |||||||||
JMÉNO | 1 | 2 | 3 | 4 | BODY | POŘADÍ | |||
1 | DUDA Antonín | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | |||
2 | DROBNÍK Čestmír | 0 | 0,5 | 0,5 | 1 | 4 | |||
3 | OPOČENSKÝ Miroslav | 1 | 0,5 | 0,5 | 2 | 1 | |||
4 | TITĚRA Libor | 0 | 0,5 | 0,5 | 1 | 3 | |||
Přebor oddílu 2013 - skupina o 5-8. místo | |||||||||
JMÉNO | 1 | 2 | 3 | 4 | BODY | POŘADÍ | |||
1 | DEJMEK Josef | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | |||
2 | FRANCÍK Waldemar | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | |||
3 | KRAUS Jan | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | |||
4 | MAŠEK Arnošt | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | |||
Přebor oddílu 2013 - skupina o 9-12. místo | |||||||||
JMÉNO | 1 | 2 | 3 | 4 | BODY | POŘADÍ | |||
1 | HÁSEK Petr | 0,5 | 0,5 | 0 | 1 | 12 | |||
2 | MAŠEK Stanislav | 0,5 | 0 | 1 | 1,5 | 10 | |||
3 | PEŠTA Jiří | 0,5 | 1 | 0,5 | 2 | 9 | |||
4 | ZADRAŽIL Filip | 1 | 0 | 0,5 | 1,5 | 11 | |||
Přebor oddílu 2013 - skupina o 13-18. místo | |||||||||
JMÉNO | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | BODY | POŘADÍ | |
1 | LELEK Jaroslav | 0,5 | 1 | 1 | 0,5 | 1 | 4 | 14 | |
2 | PETROVÁ Anna | 0,5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1,5 | 17 | |
3 | PODZIMEK Adam | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,5 | 2,5 | 15 | |
4 | SOBOTKA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 18 | |
5 | VEČERNÍK Jaroslav | 0,5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4,5 | 13 | |
6 | VLTAVSKÝ Jakub | 0 | 1 | 0,5 | 0 | 0 | 1,5 | 16 |
čtvrtek 23. ledna 2014
Přebor oddílu 2013 - finálové skupiny
Přebor oddílu 2013 - základní skupiny
Přebor oddílu 2013 - skupina A | |||||||||||||
JMÉNO | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | BODY | POŘADÍ | |
1 | KRAUS Jan | 1 | 0,5 | 1 | 0 | 0,5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 | 3-4 | |
2 | VLTAVSKÝ Jakub | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,5 | 0,5 | 10 | |
3 | PEŠTA Jiří | 0,5 | 1 | 1 | 0 | 0,5 | 1 | 0,5 | 0 | 1 | 5,5 | 5 | |
4 | SOBOTKA Jiří | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 | |
5 | DUDA Antonín | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 | 1 | |
6 | ZADRAŽIL Filip | 0,5 | 1 | 0,5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | |
7 | FRANCÍK Waldemar | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3-4 | |
8 | DROBNÍK ČESTMÍR | 1 | 1 | 0,5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6,5 | 2 | |
9 | LELEK Jaroslav | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 7 | |
10 | PODZIMEK Adam | 0 | 0,5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,5 | 8 |
Přebor oddílu 2013 - skupina B | |||||||||||
JMÉNO | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | BODY | POŘADÍ | |
1 | MAŠEK Stanislav | 0 | 0 | 1 | 0,5 | 0 | 0,5 | 0,5 | 2,5 | 5 - 6 | |
2 | OPOČENSKÝ Miroslav | 1 | 0,5 | 1 | 1 | 0,5 | 1 | 0,5 | 5,5 | 2 | |
3 | TITĚRA Libor | 1 | 0,5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6,5 | 1 | |
4 | VEČERNÍK Jaroslav | 0 | 0 | 0 | 0,5 | 0 | 1 | 0,5 | 2 | 7 | |
5 | HÁSEK Petr | 0,5 | 0 | 0 | 0,5 | 0 | 1 | 0,5 | 2,5 | 5 - 6 | |
6 | MAŠEK Arnošt | 1 | 0,5 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4,5 | 3 | |
7 | PETROVÁ Anna | 0,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,5 | 8 | |
8 | DEJMEK Josef | 0,5 | 0,5 | 0 | 0,5 | 0,5 | 1 | 1 | 4 | 4 |
Podrobnosti najdete v dokumentu Oddílový přebor.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)